Прегледи денес: 1

VOLVO XC60 2.0 DIZEL 120KW PROIZVEDEN 2013 GODINA

14.699,00 Евра

Опис

VOLVO XC60 2.0 DIZEL 120KW PROIZVEDEN 2013 GODINA FUL OPREMA DONESENA OD UVOZ PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA VO ODLICNA SOSTOJBA MOZE DA SE VIDI I PROBA VO AVTOBANDA NASELBA PINTIJA TEL 070/581-568 075/656-656

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаVolvo
МоделXC 60
Година2013
ГоривоДизел
Километри170 000 - 179 999
МенувачРачен
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаТеренци - SUV

Погледни ги сите