Прегледи денес: 1

VOLVO XC – 60 2.4 DIZEL 120KW PROIZVEDEN 2009 GODINA

11.599,00 Евра

Опис

PRODAVAM VOLVO XC - 60 2.4 DIZEL 120KW PROIZVEDEN 2009 GODINA SO FUL OPREMA DONESEN OD UVOZ PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA VO EKSTRA SOSTOJBA VREDI DA SE VIDI I PROBA NA LICE MESTO VO SALONOT ZA POLOVNI VOZILA AVTOBANDA VO NASELBA PINTIJA KARSI FABRIKATA OHIS TEL 070-581-568 075-656-656

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаVolvo
МоделXC 60
Година2009
ГоривоДизел
Километри190 000 - 199 999
МенувачРачен
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаТеренци - SUV

Погледни ги сите