Прегледи денес: 2

VOLVO XC – 60 2.0 DIZEL 133KW – 150KS AVTOMATIK GEARTRONIK

18.499,00 Евра

Опис

VOLVO XC - 60 2.0 DIZEL 133KW - 181KS AVTOMATIK GEARTRONIK PROIZVEDEN 2014 GODINA FUL OPREMA DONESEN OD UVOZ PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA VO EKSTRA SOSTOJBA MOZE DA SE VIDI I PROBA NA LICE MESTO VO AVTOBANDA NASELBA PINTIJA TEL 070-581-568 075-656-656

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаVolvo
МоделXC 60
Година2014
ГоривоДизел
Километри160 000 - 169 999
МенувачАвтоматски
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаТеренци - SUV

Погледни ги сите