Прегледи денес: 1

VOLKSWAGEN TOURAN 7 SEDISTA 2.0 BENZIN SO FABRICKI METAN

5.499,00 Евра

Опис

PRODAVAM VOLKSWAGEN TOURAN 7 SEDISTA 2.0 BENZIN SO FABRICKI METAN NAJEKONOMICNO VOZENJE PROIZVEDEN 2007 GODINA FUL OPREMA DONESEN OD UVOZ PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA VO ODLICNA SOSTOJBA MOZE DA SE VIDI I PROBA NA LICE MESTO VO NASELBA PINTIJA VO SALONOT ZA POLOVNI VOZILA AVTOBANDA TEL 070 581 568 075-656-656

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаVW Volkswagen
МоделTouran
Година2007
ГоривоБензин / Плин
Километри170 000 - 179 999
МенувачРачен
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаМоноволумен

Погледни ги сите