Прегледи денес: 5

VOLKSWAGEN TOURAN 1.9 TDI 77KW 105KS PROIZVEDEN 2007 GODINA

5.299,00 Евра

Опис

PRODAVAM VOLKSWAGEN TOURAN 1.9 TDI 77KW 105KS PROIZVEDEN 2007 GODINA 12 MESEC FUL OPREMA DONESENA OD UVOZ PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA VO ODLICNA SOSTOJBA VREDI DA SE VIDI I PROBA NA LICE MESTO VO NASELBA PINTIJA VO SALONOT ZA POLOVNI VOZILA AVTOBANDA TEL 070 581 568 075-656-656

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаVW Volkswagen
МоделTouran
Година2007
ГоривоДизел
Километри170 000 - 179 999
МенувачРачен
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаМоноволумен

Погледни ги сите