Прегледи денес: 1

VOLKSWAGEN TOURAN 1.6 TDI 77KW AVTOMATIK DSG 2014 GODINA

10.299,00 Евра

Опис

PRODAVAM VOLKSWAGEN TOURAN 1.6 TDI 77KW 104KS AVTOMATIK DSG PROIZVEDEN 2014 GODINA 12 MESEC FUL OPREMA PANORAMA 7 SEDISTA DONESENA OD UVOZ PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA VO ODLICNA SOSTOJBA POVEKE INFORMACII MOZE DA DOBIETE VO SALONOT ZA POLOVNI VOZILA AVTOBANDA VO NASELBA PINTIJA TEL 070 581 568 075 656 656

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаVW Volkswagen
МоделTouran
Година2014
ГоривоДизел
Километри180 000 - 189 999
МенувачРачен
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаМоноволумен

Погледни ги сите