Прегледи денес: 1

VOLKSWAGEN TOURAN 1.6 DIZEL PROIZVEDEN 2012 GODINA 7 SEDISTA

10.299,00 Евра

Опис

VOLKSWAGEN TOURAN 1.6 DIZEL PROIZVEDEN 2012 GODINA FUL OPREMA 7 SEDISTA DONESEN OD UVOZ PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA VO ODLICNA SOSTOJBA MOZE DA SE VIDI I PROBA VO AVTOBANDA NASELBA PINTIJA TEL 070/581-568 075/656-656

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаVW Volkswagen
МоделTouran
Година2012
ГоривоДизел
Километри130 000 - 139 999
МенувачРачен
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаМоноволумен

Погледни ги сите