Прегледи денес: 1

VOLKSWAGEN TOURAN 1.6 DIZEL 77KW 2010 GODINA

8.399,00 Евра

Опис

VOLKSWAGEN TOURAN 1.6 DIZEL PROIZVEDEN 2010 GODINA FUL OPREMA REDOVNO SERVISIRAN I REGISTRIRAN DO 12 MESEC 2023 GODINA VO ODLICNA SOSTOJBA ZEMEN VO ZAMENA STARO ZA PONOVO MOZE DA SE VIDI I PROBA VO AVTOBANDA NASELBA PINTIJA CENA 8.399 EVRA TEL 070/581-568 075/656-656

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаVW Volkswagen
МоделTouran
Година2010
ГоривоДизел
Километри200 000 - 249 999
МенувачРачен
КаросеријаМоноволумен

Погледни ги сите