Прегледи денес: 1

VOLKSWAGEN TIGUAN 4X4 103KW 140KS 2010 GODINA

10.499,00 Евра

Опис

PRODAVAM VOLKSWAGEN TIGUAN 4X4 2.0 TDI 103KW 140KS PROIZVEDEN 2010 GODINA 12 MESEC FUL OPREMA DONESEN OD UVOZ PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA VO PERFEKNA SOSTOJBA MOZE DA SE VIDI I PROBA NA LICE MESTO VO - AVTOBANDA -NASELBA PINTIJA TEL / 070-581-568 075/ 656-656 LJUPCO

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаVW Volkswagen
МоделTiguan
Година2010
ГоривоДизел
Километри180 000 - 189 999
МенувачРачен
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаТеренци - SUV

Погледни ги сите