Прегледи денес: 1

VOLKSWAGEN TIGUAN 2.0 TDI 4X4 AVTOMATIK 2014 GODINA

17.699,00 Евра

Опис

Детали

ГрадЦела Македонија
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаVW Volkswagen
МоделTiguan
Година2014
ГоривоДизел
Километри160 000 - 169 999
МенувачАвтоматски
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаТеренци - SUV

Погледни ги сите