Прегледи денес: 5

VOLKSWAGEN TIGUAN 2.0 TDI 103KW – 140KS PROIZVEDEN 2007 GODINA

7.899,00 Евра

Опис

PRODAVAM VOLKSWAGEN TIGUAN 2.0 TDI 103KW - 140KS PROIZVEDEN 2007 GODINA FUL OPREMA DONESEN OD UVOZ PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA VO ODLICNA SOSTOJBA POVEKE INFORMACII MOZE DA DOBIETE VO AVTOSALONOT ZA POLOVNI VOZILA AVTOBANDA VO NASELBA PINTIJA TEL 070 581 568 075-656-656

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаVW Volkswagen
МоделTiguan
Година2007
ГоривоДизел
Километри190 000 - 199 999
МенувачРачен
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаТеренци - SUV

Погледни ги сите