Прегледи денес: 1

VOLKSWAGEN SCIROCCO AVTOMATIK 2.0 TDI 103KW – 140KS 2011 GOD

11.199,00 Евра

Опис

PRODAVAM VOLKSWAGEN SCIROCCO AVTOMATIK 2.0 TDI 103KW - 140KS PROIZVEDENO 2011 GODINA FUL OPREMA DONESENO OD UVOZ PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA VO EKSTRA SOSTOJBA MOZE DA SE VIDI I PROBA NA LICE MESTO VO NASELBA PINTIJA VO SALONOT ZA POLOVNI VOZILA AVTOBANDA TEL 070/581-568 075/656-656

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаVW Volkswagen
МоделScirocco
Година2011
ГоривоДизел
Километри170 000 - 179 999
МенувачАвтоматски
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаХеџбек

Погледни ги сите