Прегледи денес: 1

VOLKSWAGEN POLO 1.2 TDI 55 KW – 75KS 2012 GODINA

6.199,00 Евра

Опис

VOLKSWAGEN POLO 1.2 TDI 55 KW - 75KS PROIZVEDENA 2012 GODINA 12 MESEC DONESENA OD UVOZ PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA FUL OPREMA ODLICNA SOSTOJBA AVTOMOBIL SO MNOGU MALA POTROSUVACKA SAMO 5L/100KM MOZE DA SE VIDI I PROBA VO AVTOBANDA NASELBA PINTIJA

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаVW Volkswagen
МоделPolo
Година2012
ГоривоДизел
Километри170 000 - 179 999
МенувачРачен
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаМали градски

Погледни ги сите