Прегледи денес: 1

VOLKSWAGEN PASSAT 1.6TDI 2011GODINA

9.799,00 Евра

Опис

PRODAVAM VOLKSWAGEN PASSAT 1.6 TDI 77KW PROIZVEDEN 2011GODINA 12 MESEC FUL OPREMA DONESEN OD UVOZ PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA VO PERFEKNA SOSTOJBA EDEN OD NAJDOBRITE I NAJEKONOMICNI MOTORI SO EURO5 STANDARD MOZE DA SEVIDI I PROBA NA LICE MESTO VO NASELBA PINTIJA VO SALONOT ZA POLOVNI VOZILA AVTOBANDA TEL 070 581 568 075-656-656 www.avtobanda.com.mk

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаVW Volkswagen
МоделPassat
Година2011
ГоривоДизел
Километри160 000 - 169 999
МенувачРачен
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаСедани

Погледни ги сите