Прегледи денес: 1

VOLKSWAGEN GOLF 5 1.6 BENZIN 75KW PROIZVEDEN 2008 GODINA

5.499,00 Евра

Опис

VOLKSWAGEN GOLF 5 1.6 BENZIN 75KW PROIZVEDEN 2008 GODINA FUL OPREMA DONESEN OD UVOZ PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA VO ODLICNA SOSTOJBA MOZE DA SE VIDI I PROBA VO AVTOBANDA NASELBA PINTIJA TEL 070/581-568 075/656-656

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МенувачРачен
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаХеџбек

Погледни ги сите