Прегледи денес: 1

VOLKSVAGEN GOLF 7 1.6 TDI 77KW BLUEMOTION PROIZVEDEN 2013 GODINA

0,00 Евра

Опис

VOLKSVAGEN GOLF 7 1.6 TDI 77KW BLUEMOTION PROIZVEDEN 2013 GODINA FUL OPREMA HIGHLINE REDOVNO SERVISIRAN I REGISTRIRAN DO 4 MESEC 2024 GODINA ZEMEN VO RAZMENA STARO ZA PONOVO VO ODLICNA SOSTOJBA MOZE DA SE VIDI I PROBA VO AVTOBANDA NASELBA PINTIJA CENA 11.499 EVRA SO PROSTOR ZA DOGOVOR TEL 070/581-568 075/656-656

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаVW Volkswagen
МоделGolf
Година2013
ГоривоДизел
Километри190 000 - 199 999
МенувачРачен
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаХеџбек

Погледни ги сите