Прегледи денес: 2

TOYOTA RAV4 110KW 4X4 AVTOMATIK 2013 GODINA

14.299,00 Евра

Опис

TOYOTA RAV4 AVTOMATIK 110KW - 150 KS 4X4 PROIZVEDENA 2013 GODINA FUL OPREMA DONESENA OD UVOZ PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA VO PERFEKTNA SOSTOJBA MOZE DA SE VIDI I PROBA VO AVTOBANDA NASELBA PINTIJA CENA 14.299 EVRA

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаToyota
МоделRAV 4
Година2013
ГоривоДизел
Километри180 000 - 189 999
МенувачАвтоматски
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаТеренци - SUV

Погледни ги сите