Прегледи денес: 1

TOYOTA RAV 4 2.0 DIZEL 4X4 91KW PROIZVEDENA 2013 GODINA EKSTRA

14.599,00 Евра

Опис

PRODAVAM TOYOTA RAV 4 2.0 DIZEL 4X4 91KW PROIZVEDENA 2013 GODINA 11 MESEC FUL OPREMA DONESENA OD UVOZ PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA VO ODLICNA SOSTOJBA POVEKE INFORMACII MOZE DA DOBIETE NA LICE MESTO VO NASELBA PINTIJA VO SALONOT ZA POLOVNI VOZILA AVTOBANDA TEL 070/581-568 075/656-656

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаToyota
МоделRAV 4
Година2013
ГоривоДизел
Километри130 000 - 139 999
МенувачРачен
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаТеренци - SUV

Погледни ги сите