Прегледи денес: 1

SKODA SUPERB 2.0 TDI 140KW – 190KS DSG AVTOMATIK 2016 GODINA

18.499,00 Евра

Опис

SKODA SUPERB 2.0 TDI 140KW - 190KS DSG AVTOMATIK PROIZVEDENA 2016 GODINA 12 MESEC SO NAJVISO NIVO NA OPREMA DONESENA OD UVOZ PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA VO PERFEKTNA SOSTOJBA MOZE DA SE VIDI I PROBA VO AVTOBANDA NASELBA PINTIJA CENA 18.499 EVRA TEL 070/581-568 075-656-656

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаSkoda
МоделSuperb
Година2016
ГоривоДизел
Километри170 000 - 179 999
МенувачАвтоматски
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаТеренци - SUV

Погледни ги сите