Прегледи денес: 2

SKODA OCTAVIA 1.6 TDI 77 KW 2013 GODINA

9.699,00 Евра

Опис

SKODA OCTAVIA 1.6 TDI 77 KW PROIZVEDENA 2013 GODINA FUL OPREMA DONESENA OD UVOZ PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA VO ODLICNA SOSTOJBA MOZE DA SE VIDI I PROBA VO AVTOBANDA NASELBA PINTIJA TEL 070/581-568 075/656-656

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаSkoda
МоделOctavia
Година2013
ГоривоДизел
Километри180 000 - 189 999
МенувачРачен
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаСедани

Погледни ги сите