Прегледи денес: 1

SEAT LEON 1.6 TDI 77KW 2012 GODINA

6.999,00 Евра

Опис

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаSeat
МоделLeon
Година2012
ГоривоДизел
Километри180 000 - 189 999
МенувачРачен
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаХеџбек

Погледни ги сите