Прегледи денес: 1

SEAT LEON 1.6 TDI 77 KW 2011 GODINA

6.999,00 Евра

Опис

SEAT LEON 1.6 TDI 77 KW PROIZVEDEN 2011 GODINA FUL OPREMA DONESEN OD UVOZ PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA VO ODLICNA SOSTOJBA MOZE DA SE VIDI I PROBA VO AVTOBANDA NASELBA PINTIJA TEL 070/681-568 075/656 656

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаSeat
МоделLeon
Година2011
ГоривоДизел
Километри180 000 - 189 999
МенувачРачен
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаХеџбек

Погледни ги сите