Прегледи денес: 8

SEAT ALTEA XL 1.6 TDI 77KW PROIZVEDENA 2011GODINA

5.299,00 Евра

Опис

NOV UVOZ SEAT ALTEA XL 1.6 TDI PROIZVEDENA 2011GODINA 12 MESEC FUL OPREMA KLIMA KOMPLET ELEKRICEN PAKET ODLICNO SOCUVAN ENTERIER DVA KLUCA SKORO NOVI GUMI KOZEN VOLAN SO KOMANDI I USTE MNOGU DRUGA OPREMA VO ODLICNA SOSTOJBA MNOGU EKONOMICEN MOTOR SAMO 5L/100KM POVEKE INFORMACII MOZE DA DOBIETE VO AVTOSALONOT ZA POLOVNI VOZILA AVTOBANDA VO NASELBA PINTIJA LJUPCO -TEL 070 581 568 075-656-656

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаSeat
МоделAltea
Година2011
ГоривоДизел
Километри140 000 - 149 999
МенувачРачен
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаМоноволумен

Погледни ги сите