Прегледи денес: 1

RENAULT MEGANE SCENIC 1.9 DCI 96 KW PROIZVEDEN 2005 GODINA

2.499,00 Евра

Опис

RENAULT MEGANE SCENIC 1.9 DCI 96 KW PROIZVEDEN 2005 GODINA FUL OPREMA REDOVNO SERVISIRAN I REGISTRIRAN DO 2 MESEC 2023 GODINA ZEMEN VO ZAMENA STARO ZA PONOVO VO ODLICNA SOSTOJBA MOZE DA SE VIDI I PROBA VO AVTOBANDA NASELBA PINTIJA CENA EKSTRA SAMO 2.599 EVRA TEL 070/581-568 075/656-656

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаRenault
МоделScenic
Година2005
ГоривоДизел
Километри190 000 - 199 999
МенувачРачен
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаМоноволумен

Погледни ги сите