Прегледи денес: 3

PEUGEOT PARTNER 1.9 DIZEL 51KW 2000 GODINA

1.100,00 Евра

Опис

PRODAVAM PEUGEOT PARTNER 1.9DIZEL TOVAREN PROIZVEDEN 2000GODINA 51KW REGISTRIRAN DO 8 MESEC 2021 GODINA ZEMEN VO ZAMENA STARO ZA PONOVO MOZE DA SE VIDI I PROBA NA LICE MESTO VO NASELBA PINTIJA VO SALONOT ZA POLOVNI VOZILA AVTOBANDA TEL 070 581 568 075-656-656

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаPeugeot
МоделPartner
Година2000
ГоривоДизел
Километри190 000 - 199 999
МенувачРачен
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаКаравани

Погледни ги сите