Прегледи денес: 1

PEUGEOT 5008 1.6 HDI 82 KW SO 7 SEDISTA PROIZVEDENO 2011 GODINA

6.499,00 Евра

Опис

PEUGEOT 5008 1.6 HDI 82 KW SO 7 SEDISTA PROIZVEDENO 2011 GODINA FUL OPREMA REDOVNO SERVISIRANO I REGISTRIRANO DO 10 MESEC 2023 GODINA ZEMENO VO ZAMENA STARO ZA PONOVO MOZE DA SE VIDI I PROBA VO AVTOBANDA NASELBA PINTIJA TEL 070/581-568 075/656-656

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаPeugeot
Модел5008
Година2011
ГоривоДизел
Километри150 000 - 159 999
МенувачРачен
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаМоноволумен

Погледни ги сите