Прегледи денес: 1

PEUGEOT 4007 2.2 DIZEL 115KW 4X4 2010 GODINA

8.199,00 Евра

Опис

PRODAVAM PEUGEOT 4007 2.2 DIZEL 115KW 4X4 2010 GODINA DONESEN OD UVOZ PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA VO ODLICNA SOSTOJBA POVEKE INFORMACII MOZE DA DOBIETE VO AVTOSALONOT ZA POLOVNI VOZILA AVTOBANDA TEL 070 581 568 075-656-656

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаPeugeot
Модел4007
Година2010
ГоривоДизел
Километри150 000 - 159 999
МенувачРачен
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаТеренци - SUV

Погледни ги сите