Прегледи денес: 7

PEUGEOT 308 SW 1.6 HDI 2011 GODINA EKSTRA SOSTOJBA

5.299,00 Евра

Опис

PRODAVAM PEUGEOT 308 SW 1.6 HDI 2011 GODINA 12 MESEC DONESENA OD UVOZ PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA FUL OPREMA KLIMATRONIK PANORAMA KOMANDI DO VOLAN KOMPLET ELEKTRICEN PAKET SENZORI ZA DOZD I SVETLA KAKO I PARKING SENZORI ODLICNO SOCUVAN VNATRESEN ENTERIER CENTRALNA BRAVA SO DALECINSKO ZAKLUCUVANJE I DVA KLUCA LIENI BANDAZI SO NOVI GUMI I USTE MNOGU DRUGA OPREMA VO ODLICNA SOSTOJBA SOSTOJBA LJUPCO TEL 070 581 568 075-656-656

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаPeugeot
Модел308
Година2011
ГоривоДизел
Километри170 000 - 179 999
МенувачРачен
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаКаравани

Погледни ги сите