Прегледи денес: 1

PEUGEOT 308 1.6 HDI 68KW 2012 GODINA ODLICNA SOSTOJBA

5.799,00 Евра

Опис

PRODAVAM PEUGEOT 308 1.6 HDI 68KW 2012 GODINA 12 MESEC DONESENA OD UVOZ PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA FUL OPREMA KLIMATRONIK KOMANDI DO VOLAN KOMPLET ELEKTRICEN PAKET SENZORI ZA DOZD I SVETLA ODLICNO SOCUVAN VNATRESEN ENTERIER CENTRALNA BRAVA SO DALECINSKO ZAKLUCUVANJE I DVA KLUCA I USTE MNOGU DRUGA OPREMA VO ODLICNA SOSTOJBA SOSTOJBA LJUPCO TEL 070 581 568 075-656-656

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаPeugeot
Модел308
Година2012
ГоривоДизел
Километри200 000 - 249 999
МенувачРачен
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаХеџбек

Погледни ги сите