Прегледи денес: 1

PEUGEOT 301 1.6 DIZEL 2015 GODINA

6.799,00 Евра

Опис

PEUGEOT 301 1.6 DIZEL 68KW PROIZVEDENA 2015 GODINA FUL OPREMA REDOVNO SERVISIRANA I REGISTRIRANA ZEMENA VO RAZMENA STARO ZA PONOVO MOZE DA SE VIDI I PROBA VO AVTOBANDA NASELBA PINTIJA CENA 6.799 EVRA TEL 070/581-568 075/656-656

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаPeugeot
МоделДруг модел
Година2015
ГоривоДизел
Километри140 000 - 149 999
МенувачРачен
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаСедани

Погледни ги сите