Прегледи денес: 1

PEUGEOT 3008 AVTOMATIK 1.6 HDI 82KW PROIZVEDEN 2012 GODINA

8.199,00 Евра

Опис

PEUGEOT 3008 AVTOMATIK 1.6 HDI 82KW PROIZVEDEN 2012 GODINA FUL OPREMA DONESEN OD UVOZ PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA VO ODLICNA SOSTOJBA MOZE DA SE VIDI I PROBA VO AVTOBANDA NASELBA PINTIJA TEL 070/581-568 075/656-656

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаPeugeot
Модел3008
Година2012
ГоривоДизел
Километри170 000 - 179 999
МенувачАвтоматски
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаМоноволумен

Погледни ги сите