Прегледи денес: 4

PEUGEOT 3008 1.6 HDI 82KW AVTOMATIK PROIZVEDENA 2011 GODINA

7.199,00 Евра

Опис

PRODAVAM PEUGEOT 3008 1.6 HDI 82KW AVTOMATIK PROIZVEDENA 2011 GODINA FUL OPREMA DONESENA OD UVOZ PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA VO ODLICNA SOSTOJBA MOZE DA SE VIDI I PROBA NA LICE MESTO VO NASELBA PINTIJA VO SALONOT ZA POLOVNI VOZILA AVTOBANDA TEL 070 581 568 075-656-656

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаPeugeot
Модел3008
Година2011
ГоривоДизел
Километри150 000 - 159 999
МенувачАвтоматски
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаМоноволумен

Погледни ги сите