Прегледи денес: 1

PEUGEOT 3008 1.6 HDI 80KW -112KS AVTOMATIK PROIZVEDENO 2010 GODINA

7.199,00 Евра

Опис

PEUGEOT 3008 1.6 HDI 80KW -112KS AVTOMATIK PROIZVEDENO 2010 GODINA FUL OPREMA KLIMATRONIK KOMPLET ELEKTRICEN PAKET CENTRALNA BRAVA SO DALECINSKO I DVA KLUCA SVETLA ZA MAGLA I USTE MNOGU DRUGA OPREMA VOZILOTO E MAKSIMALNO SOCUVANO MOZE DA SE VIDI I PROBA VO AVTOBANDA NASELBA PINTIJA TEL 070/581-568 075/656-656

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаPeugeot
Модел3008
Година2010
ГоривоДизел
МенувачАвтоматски
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаМоноволумен

Погледни ги сите