Прегледи денес: 1

PEUGEOT 3008 1.6 HDI 2011 GODINA PANORAMA NAVIGACIJA

6.999,00 Евра

Опис

PRODAVAM PEUGEOT 3008 1.6 HDI 82KW PROIZVEDENA 2011 GODINA FUL OPREMA PANORAMA NAVIGACIJA KLIMATRONIK DONESENA OD UVOZ PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA VO ODLICNA SOSTOJBA MOZE DA SE VIDI I PROBA NA LICE MESTO VO NASELBA PINTIJA VO SALONOT ZA POLOVNI VOZILA AVTOBANDA TEL 070 581 568 075-656-656

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаPeugeot
Модел3008
Година2006
ГоривоДизел
Километри190 000 - 199 999
МенувачРачен
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаХеџбек

Погледни ги сите