Прегледи денес: 2

PEUGEOT 208 1.4 HDI 50KW EURO 5 PROIZVEDENA 2012 GODINA

6.199,00 Евра

Опис

PRODAVAM PEUGEOT 208 1.4 HDI 50KW EURO 5 PROIZVEDENA 2012 GODINA 12 MESEC FUL OPREMA DONESENA OD UVOZ PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA VO ODLICNA SOSTOJBA AVTOMOBIL SO MNOGU MALA POTROSUVACKA SAMO 5L /100KM TEL 070 581 568 075-656-656 LJUPCO

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаPeugeot
Модел207
Година2011
ГоривоДизел
Километри160 000 - 169 999
МенувачРачен
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаХеџбек

Погледни ги сите