Прегледи денес: 1

PEUGEOT 107 1.0 BENZIN PROIZVEDENO 2010 GODINA

3.199,00 Евра

Опис

PEUGEOT 107 1.0 BENZIN PROIZVEDENO 2010 GODINA FUL OPREMA REDOVNO OD UVOZ PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA MOZE DA SE VIDI I PROBA VO AVTOBANDA NASELBA PINTIJA CENA 3.199 EVRA TEL 070/581-568 075/656-656

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаPeugeot
Модел107
Година2010
ГоривоБензин
МенувачРачен
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаХеџбек

Погледни ги сите