Прегледи денес: 1

OPEL INSIGNIA 2.0 DIZEL 96KW AVTOMATIK PROIZVEDENA 2010 GODINA

6.299,00 Евра

Опис

OPEL INSIGNIA 2.0 DIZEL 96KW AVTOMATIK PROIZVEDENA 2010 GODINA FUL OPREMA REDOVNO SERVISIRANA I REGISTRIRANA ZEMENA VO ZAMENA STARO ZA PONOVO MOZE DA SE VIDI I PROBA VO AVTOBANDA NASELBA PINTIJA CENA 6.299 EVRA TEL 070/581-568 075/656-656

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаOpel
МоделInsignia
Година2010
ГоривоДизел
Километри170 000 - 179 999
МенувачРачен
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаКаравани

Погледни ги сите