Прегледи денес: 1

OPEL CORSA 1.0 BENZIN 43KW 2001 GODINA

1.750,00 Евра

Опис

OPEL CORSA 1.0 BENZIN PROIZVEDENA 2001 GODINA REDOVNO SERVISIRANA I REGISTRIRANA DO 7 MESEC 2024 GODINA VO ODLICNA SOSTOJBA ZEMENA VO ZAMENA STARO ZA PONOVO MOZE DA SE VIDI I PROBA VO AVTOBANDA NASELBA PINTIJA CENA EKSTRA 1.750 EVRA TEL 070/581-568 076/656-656

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаOpel
МоделCorsa
Година2001
ГоривоБензин
Километри170 000 - 179 999
МенувачРачен
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаМали градски

Погледни ги сите