Прегледи денес: 1

OPEL ASTRA J 1.7 CDTI 81KW PROIZVEDENA 2010GODINA

5.650,00 Евра

Опис

OPEL ASTRA J 1.7 CDTI 81KW PROIZVEDENA 2010GODINA FUL OPREMA REDOVNO SERVISIRANA I REGISTRIRANA DO MART 2023GODINA ZEMENA VO ZAMENA STARO ZA PONOVO MOZE DA SE VIDI I PROBA VO AVTOBANDA NASELBA PINTIJA CENA 5.650EVRA TEL 070/581-568 075/656-656

Детали

ГрадЦела Македонија
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаOpel
МоделAstra
Година2010
ГоривоДизел
Километри190 000 - 199 999
МенувачРачен
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаСедани

Погледни ги сите