Прегледи денес: 1

OPEL ASTRA J 1.7 CDTI 81KW 2011 GODINA AVTOBANDA

5.999,00 Евра

Опис

OPEL ASTRA J 1.7CDT 81KW (110KS) PROIZVEDENA 2011 GODINA FUL OPREMA REDOVNO SERVISIRANA I REGISTRIRANA ZEMENA VO ZAMENA STARO ZA PONOVO MOZE DA SE VIDI I PROBA VO AVTOBANDA NASELBA PINTIJA CENA EKSTRA 5.999EVRA TEL 070/581-568 075/656-656

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаOpel
МоделAstra
Година2011
ГоривоДизел
Километри190 000 - 199 999
МенувачРачен
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаХеџбек

Погледни ги сите