Прегледи денес: 1

OPEL ASTRA 1.7 CDTI 92KW COSMO PAKET PROIZVEDENA 2010 GODINA

6.199,00 Евра

Опис

PRODAVAM OPEL ASTRA 1.7 CDTI 92KW COSMO PAKET PROIZVEDENA 2010 GODINA 12 MESEC FUL OPREMA DONESENA OD UVOZ PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA VO ODLICNA SOSTOJBA POVEKE INFORMACII MOZE DA DOBIETE VO AVTOSALONOT ZA POLOVNI VOZILA AVTOBANDA VO NASELBA PINTIJA TEL 070 581 568 075-656-656

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаOpel
МоделAstra
Година2010
ГоривоДизел
Километри140 000 - 149 999
МенувачРачен
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаХеџбек

Погледни ги сите