Прегледи денес: 1

NISSAN X – TRAIL 2.0 DCI 4X4 110 KW – 150 KS 2010 GODINA

9.599,00 Евра

Опис

NISSAN X - TRAIL 2.0 DCI 4X4 110 KW - 150 KS PROIZVEDEN 2010 GODINA 11 MESEC FUL OPREMA DONESEN OD UVOZ PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA VO ODLICNA SOSTOJBA MOZE DA SE VIDI I PROBA VO AVTOBANDA NASELBA PINTIJA TEL 070/581-568 075-656-656

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаNissan
МоделX-Trail
Година2010
ГоривоДизел
Километри190 000 - 199 999
МенувачРачен
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаТеренци - SUV

Погледни ги сите