Прегледи денес: 2

NISSAN QASHQAI 1.6DIZEL 96 KW (130KS) 2014 GODINA

15.199,00 Евра

Опис

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаNissan
МоделQashqai
Година2014
ГоривоДизел
Километри190 000 - 199 999
МенувачРачен
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаТеренци - SUV

Погледни ги сите