Прегледи денес: 1

NISSAN QASHQAI 1.6 BENZIN 86KW SO ATESTIRAN PLINSKI URED

8.299,00 Евра

Опис

PRODAVAM NISSAN QASHQAI 1.6 BENZIN 86KW SO ATESTIRAN PLINSKI URED PROIZVEDEN 2012GODINA 12MESEC REDOVNO SERVISIRAN I REGISTRIRAN FUL OPREMA ZEMEN VO ZAMENA STARO ZA PONOVO MOZE DA SE VIDI I PROBA NA LICE MESTO VO NASELBA PINTIJA VO SALONOT ZA POLOVNI VOZILA AVTOBANDA TEL 070 581 568 075-656-656

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаNissan
МоделQashqai
Година2012
ГоривоБензин / Плин
Километри200 000 - 249 999
МенувачРачен
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаТеренци - SUV

Погледни ги сите