Прегледи денес: 1

NISSAN JUKE 1.5 DIZEL PROIZVEDEN 2012 GODINA

9.499,00 Евра

Опис

NISSAN JUKE 1.5 DIZEL PROIZVEDEN 2012 GODINA FUL OPREMA DONESEN OD UVOZ PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA MOZE DA SE VIDI I PROBA VO AVTOBANDA NASELBA PINTIJA TEL 070/581-568 075/656-656

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаNissan
МоделДруг модел
Година2012
ГоривоДизел
Километри170 000 - 179 999
КаросеријаТеренци - SUV

Погледни ги сите