Прегледи денес: 2

MITSUBISHI OUTLANDER 4X4 AVTOMATIK 2.2 DIZEL 115 KW 2012 GODINA

13.199,00 Евра

Опис

MITSUBISHI OUTLANDER 4X4 AVTOMATIK 2.2 DIZEL 115 KW PROIZVEDEN 2012 GODINA FUL OPREMA DONESEN OD UVOZ PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA MOZE DA SE VIDI I PROBA VO AVTOBANDA NASELBA PINTIJA TEL/070-581-568 075/656-656

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаMitsubishi
МоделOutlander
Година2012
ГоривоДизел
Километри180 000 - 189 999
МенувачАвтоматски
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаТеренци - SUV

Погледни ги сите