Прегледи денес: 1

MITSUBISHI ASX 1.8 DIZEL 4X4 2013 GODINA

11.199,00 Евра

Опис

MITSUBISHI ASX 1.8 DIZEL 4x4 PROIZVEDEN 2013 GODINA FUL OPREMA DONESEN OD UVOZ PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA VO ODLICNA SOSTOJBA MOZE DA SE VIDI I PROBA VO AVTOBANDA NASELBA PINTIJA TEL 070/581-568 075/656-656

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаMitsubishi
МоделДруг модел
Година2013
ГоривоДизел
Километри180 000 - 189 999
МенувачРачен
РегистрацијаМакедонска

Погледни ги сите