Прегледи денес: 1

MITSUBISHI ASX 1.6 BENZIN 86KW SO ATESTIRAN PLINSKI URED

8.999,00 Евра

Опис

PRODAVAM MITSUBISHI ASX 1.6 BENZIN 86KW SO ATESTIRAN PLINSKI URED FUL OPREMA DONESEN OD UVOZ PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA VO ODLICNA SOSTOJBA POVEKE INFORMACII MOZE DA DOBIETE NA LICE MESTO VO SALONOT ZA POLOVNI VOZILA AVTOBANDA VO NASELBA PINTIJA TEL 070/581 568 075/656 656

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаMitsubishi
МоделДруг модел
Година2012
ГоривоБензин / Плин
Километри190 000 - 199 999
МенувачРачен
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаТеренци - SUV

Погледни ги сите