Прегледи денес: 1

MERCEDES ML 320CDI 165 KW 4X4 AVTOMATIK

8.888,00 Евра

Опис

MERCEDES ML 320CDI 165 KW 4X4 AVTOMATIK AVANTGARDE KLIMATRONIK SONCEV KROV PROIZVEDEN 2006 GODINA FUL OPREMA VO ODLICNA SOSTOJBA ZEMEN VO ZAMENA STARO ZA PONOVO MOZE DA SE VIDI I PROBA VO AVTOBANDA NASELBA PINTIJA CENA 8.888EVRA

Детали

ГрадЦела Македонија
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаMercedes-Benz
Модел320
Година2008
ГоривоДизел
Километри190 000 - 199 999
МенувачАвтоматски
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаТеренци - SUV

Погледни ги сите