Прегледи денес: 1

MERCEDES C 220 CDI FACELIFT 110 KW AVTOMATIK 2005 GODINA

5.799,00 Евра

Опис

MERCEDES C 220 CDI FACELIFT 110 KW AVTOMATIK PROIZVEDEN 2005 GODINA FUL OPREMA REDOVNO SERVISIRAN I REGISTRIRAN DO 2 MESEC 2023 GODINA ZEMEN VO ZAMENA STARO ZA PONOVO MOZE DA SE VIDI I PROBA VO AVTOBANDA NASELBA PINTIJA CENA 5.799 EVRA TEL 070/581-568 075/656-656

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаMercedes-Benz
МоделC 220
Година2005
ГоривоДизел
Километри190 000 - 199 999
МенувачАвтоматски
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаСедани

Погледни ги сите